escort istanbul

Zubizu Kişiye Özel Trendler ve Markalarda İndirim
- Reklamlar -- Reklamlar -

Zubizu App indir ve trend tasarımları, en popüler markaların indirimleri ve en avantajlı alışveriş kampanyaları cebine gelsin.

Ekleyen: Güncelleme: 9 Eylül 2017
- reklam -

Zubizu Kişiye Özel Trendler ve Markalarda İndirim iPhone ve iPad


ZUBİZU, en çok tercih edilen markalarda size özel indirim ve kampanyalar sunarken sizi tanıdıkça yapacağı öneri ve sürprizlerin sayısı artacaktır. Zubizu iPhone uygulaması en güncel trendlerden beslenir, yaşam tarzınıza ve ilgi alanlarınıza göre her gün yepyeni içeriklerle karşınıza çıkar. Yeme-içmeden, moda ve tasarıma, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan, sanat-eğlenceye kadar yaşam tarzınıza uygun bir çok alanda yeni keşifler yapmanızı sağlayacak ZUBİZU dünyasından hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Bu renkli dünyaya adım atmak için ZUBİZU iPhone uygulamasını ücretsiz olarak hemen indir. ZUBİZU’nun size en uygun içerik ve önerileri karşınıza çıkarabilmesi için üyelik adımından hemen sonra ilgi alanlarınızı seçmeniz yeterli. Hayatınızı çok daha dolu ve keyifli hale getirecek olan ZUBiZU iPhone uygulaması ile bir an önce tanışın.


Zubizu Kişiye Özel Trendler ve Markalarda İndirim Android


Zubizu android uygulaması, en sevdiğiniz markalarda size özel indirim ve alışveriş kampanyaları sunarken sizi tanıdıkça yapacağı öneri ve sürprizlerin sıklığı artacaktır. Android Zubizu uygulaması en güncel trendlerden beslenir, yaşam stilinize ve ilgi alanlarınıza göre her gün yepyeni içeriklerle karşınıza çıkar. Yeme-içmeden, moda ve tasarıma, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan, sanat-eğlenceye kadar yaşam tarzınıza uygun bir çok alanda yeni keşifler yapmanızı sağlayacak ZUBİZU dünyasından hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Bu renkli dünyaya adım atmak için Zubizu'nun android işletim sistemli telefonlar için geliştirdiği uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ZUBİZU’nun size en uygun içerik ve önerileri karşınıza çıkarabilmesi için üyelik adımından hemen sonra ilgi alanlarınızı seçmeniz yeterli. Hayatınızı çok daha dolu ve keyifli hale getirecek olan ZUBiZU’yla bir an önce tanışın.


Ekran Görüntüleri
  • android_zubizu-markalarda-indirim_0.jpg
  • android_zubizu-markalarda-indirim_1.jpg
  • android_zubizu-markalarda-indirim_2.jpg
  • android_zubizu-markalarda-indirim_3.jpg
  • android_zubizu-markalarda-indirim_4.jpg
  • android_zubizu-markalarda-indirim_5.jpg
  • zubizu_alisveris_indir