escort istanbul

Yüz Falı Uygulaması
- Reklamlar -- Reklamlar -

Cepten yüz falı bakma uygulaması. Fotoğrafla yüz falına baktır. Bedava fal baktır.

Ekleyen: Güncelleme: 28 Ekim 2017
- reklam -

Yüz Falı Uygulaması iPhone ve iPad


Yüz Falı uygulamasının iOs sürümü yoktur.


Yüz Falı Uygulaması Android


Yüz Falı

Geleceğin, yüzünde yazıyor! Hemen Yüz Falı uygulamasını bedava indir ve hayatında neler olacağını öğren.

Günün her anında, göndereceğin bir fotoğraf ile yüz falına baktırmak ve hayatında karşılaşabileceğin gelişmelerden haberdar olmak istemez misin? Yapman gereken sadece yüzünü net bir şekilde görmemize imkan veren bir fotoğrafı bize göndermen olacak. Ardından uzman yüz analistlerimiz yüz falını yorumlayarak sana gönderecek. Böylece yüz falının yorumları ile seni nelerin beklediğini öğrenebileceksin!

Gerçek Yorumlar

Kim kusursuz bir yorum ile hayatını şekillendirmek istemez ki? Üstelik tek bir fotoğraf karesi ile bu şansı yakalamak mümkünken! Yüz falı, günümüzde de ilgi gören kadim bir fal çeşididir ve son derece isabetli tahminlerde bulunulmasını sağlar. Uygulama, sana gerçek yorumlar vaat ediyor. Analistlerimiz, yüz falını yorumlayacak ve kısa sürede, sana özel analizleri iletecek! Hem işinin uzmanı bir ekiple çalışan, hem de kişiye özel yorumlar hazırlayan başka bir uygulama yok!

Nasıl Kullanılır?

Vakit kaybetmeden uygulamayı cep telefonuna indir. Ardından, temel bazı bilgileri sistemimize ekleyerek kayıt işlemini tamamla. Daha sonra ise, anlaşılır, net görsel paylaşımları ile yüz falı analizlerini almaya başla! İşte bu kadar basit!


Sana Özel Analizlerle Tanış!
Yaşayacaklarını yüzünden okuyoruz! Eşi benzeri bulunmayan bir sistemi, gün içinde kolayca uygulanabilir hale getiriyoruz. Sana özel analizlerle başına gelebilecekleri önceden haber veriyoruz. Üstelik kendinden çok şey bulacağın, uzun ve ayrıntılı yorumlarla… Hadi, bir an önce yüz falına ulaşmak için uygulamayı indir, geleceğinden habersiz kalma!


Ekran Görüntüleri
  • android_yuz-fali-yuz-falini-ogren_0.jpg
  • android_yuz-fali-yuz-falini-ogren_1.jpg
  • android_yuz-fali-yuz-falini-ogren_2.jpg
  • android_yuz-fali-yuz-falini-ogren_3.jpg