escort istanbul

Yemeksepeti
- Reklamlar -- Reklamlar -

Bildiğiniz gibi bulunduğunuz konumda yer alan restoranları gösteren Yemeksepeti, sizlere gastronomik bir hizmet veriyor.

Ekleyen: Güncelleme: 23 Ocak 2016
- reklam -

Yemeksepeti iPhone ve iPad


Yenilenen arayüzü ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan Yemeksepeti iOS uygulamasını iPhone ve iPad’lerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Karnınız acıktığında hızlıca sipariş vermenize hatta daha siz eve varmadan siparişinizi verip evinize geldiğinizde de hazır bir yemekle karşılaşmanıza imkan veren uygulama gerçekten hayatınızı kolaylaştırıyor. Bildiğiniz gibi bulunduğunuz konumda yer alan restoranları gösteren Yemeksepeti, sizlere gastronomik bir hizmet veriyor. Bunca restoranın arasından seçim yapmanızı kolaylaştırmak için puanlama sistemi kullanan Yemeksepeti, düzenli olarak dışarıdan yemek ihtiyacını karşılayan insanlar için vazgeçilmez bir uygulama haline geliyor ve bu tarz kişilere büyük bir seçenek skalası sunuyor. Evde yemek hazırlamaya vakti olmayan veya bunu yapmayı sevmeyen biriyseniz Yemeksepeti uygulaması tam size göre.


Yemeksepeti Android


Bütün işlerimizi internet üzerinden halletmemize imkan tanıyan uygulamaların sayısı hızla artmaya devam ediyor. Önceki zamanlarda bu söylediklerimiz dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için geçerliyken şimdileri internete erişim oranları mobil cihazlara kaymış durumda ve bu sayede hayatı kolaylaştıran uygulamalar cebimize kadar geldi. Yemeksepeti’nin Android işletim sistemini kullanan telefonlar için hazırladığı uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan da yapabileceğiniz tüm işlemleri telefonunuzdan veya tabletinizden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilediğiniz menüye rahatça bakmanıza olanak tanıyan Yemeksepeti Android uygulaması sayesinde vakit kaybetmeden yemek siparişi verebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan uygulama sayesinde şehrinizi ve adresinizi seçtikten sonra hizmet veren restoranları kolayca görebiliyor ve canınızın istediği gibi sipariş verebiliyorsunuz.


Ekran Görüntüleri
  • ios_yemeksepeti-7566-8.jpg
  • ios_yemeksepeti-7566-489.jpg
  • ios_yemeksepeti-7566-9.jpg
  • ios_yemeksepeti-7566-516.jpg
  • ios_yemeksepeti-7566-325.jpg
  • android_yemeksepeti-2157-4.jpg
  • android_yemeksepeti-2157-.jpg
  • android_yemeksepeti-2157-5413.jpg