escort istanbul

Turna Uçak Bileti
- Reklamlar -- Reklamlar -

Turna uçak bileti karşılaştırma ve satın alma mobil uygulaması. Android ve iOs akıllı telefonlarda uçak bileti satın almak Turna uygulaması ile artık çok kolay!

Ekleyen: Güncelleme: 19 Eylül 2017
- reklam -

Turna Uçak Bileti iPhone ve iPad


Turna iPhone uygulaması ile THY, Pegasus, Atlasglobal, Onur Air, Bora Jet, Anadolu Jet başta olmak üzere 1300’den fazla havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir, rezervasyon yapabilir ya da en ucuz fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin. Turna iPhone Uçak Bileti Uygulamasının Özellikler : • Uçak bileti fiyatları sorgulama ve 1300 havayolunu aynı anda karşılaştırabilme • Her uçuştan Turna puan kazanma ve kazandığın puanlarla daha ucuza uçabilme • Kredi kartı puanlarıyla daha ucuza uçak bileti satın alabilme • 3D ile güvenli ödeme ile Kredi kartlarına 9 taksit • Özel kampanyalarla uçak bilet fiyatlarında büyük indirimler iPhone Uçak Bileti Fiyatlarını Karşılaştırma Turna iPhone uygulaması tüm havayollarını aynı anda karşılaştırıp en uygun uçuşları bulmanı sağlar. Uçak bileti fiyatları tek ekranda listelenir. Tüm yurtdışı uçak biletleri ve yurtiçi uçak biletlerini aynı uygulamada bulabilirsin. Online uçak bileti satın alabileceğin gibi bazı havayolları için yalnızca rezervasyon yapıp daha sonra da ödemeni gerçekleştirebilirsin. Turna’yı bilet alma programı olarak kullanıp tüm uçuşlar içinden kolayca seçim yapabilir ve ucuz ucak bileti bulabilirsin. Ucuz uçak bileti bulma uygulaması için Turna’yı kullanabilirsin. Her Uçuştan Puan Kazanma Üye olduğunda her uçuştan turna puan kazanıp, kazandığın puanlarla uçak bileti alarak kuşlar gibi bedava uçabilirsin. Üstelik, başkaları için uçak bileti aldığında da puanları sen toplarsın. Kredi Kartı Puanlarıyla Daha Ucuz Uç Kredi kartında (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanları Turna Puan’a çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsin. Bu puanlardan istediğin an yararlanabilirsin ! Hatta puanlarınla bedava uçak bileti satın alabilirsin. Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı Kredi kartlarına 9 taksite kadar vade yapabiliriz. Aynı zamanda ödeme altyapımız yalnızca 3D ile yapılan işlemleri desteklediği için Visa ve Mastercard güvenlik standartları ile uyumludur. Güvenle satın alma işlemini yapabilirsin. Uçak Bileti Kampanyaları Turna’ya özel uçak bileti kampanya fiyatlarından yararlanabilirsin. Havayolları ile yaptığımız özel anlaşmalarla sık sık kampanyalı uçak bileti fiyatları sunuyoruz. Uzakdoğu’ya yapılacak uçuşlarda Qatar Airways, Emirates Airlines, Singapur ve Etihad Airways gibi havayollarından çok uygun fiyatlarla kampanyaları sık sık yapıyoruz. Aynı zamanda Lufthansa, Air France ve KLM gibi Avrupa Havayolları ile de özel anlaşmalar yapıyoruz. Ukraine International Airlines, Azerbaycan Havayolları, Aeroflot gibi havayolları ile kafkaslara uçuşlar için çok uygun fiyatlar sunabiliyoruz. Turna uygulamasını indirip üye olursan tüm kampanyalardan haberdar olursun. İndirimli uçak bileti ya da promosyonlu uçak bilet fiyatı arıyorsan doğru uygulamadasın.


Turna Uçak Bileti Android


Android cihazlar için üretilmiş Turna uçak bileti uygulaması ile THY, Pegasus, Atlasglobal, Onur Air, Bora Jet, Anadolu Jet başta olmak üzere 1300’den fazla havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir, rezervasyon yapabilir ya da en ucuz fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin. Android Turna Uçak Bileti Uygulamasının Özellikleri : • Uçak bileti fiyatları sorgulama ve 1300 havayolunu aynı anda karşılaştırabilme • Her uçuştan Turna puan kazanma ve kazandığın puanlarla daha ucuza uçabilme • Kredi kartı puanlarıyla daha ucuza uçak bileti satın alabilme • 3D ile güvenli ödeme ile Kredi kartlarına 9 taksit • Özel kampanyalarla uçak bilet fiyatlarında büyük indirimler Uçak Bileti Fiyatlarını Karşılaştırma Turna android uygulaması tüm havayollarını aynı anda karşılaştırıp en uygun uçuşları bulmanı sağlar. Uçak bileti fiyatları tek ekranda listelenir. Tüm yurtdışı uçak biletleri ve yurtiçi uçak biletlerini aynı uygulamada bulabilirsin. Online uçak bileti satın alabileceğin gibi bazı havayolları için yalnızca rezervasyon yapıp daha sonra da ödemeni gerçekleştirebilirsin. Turna’yı bilet alma programı olarak kullanıp tüm uçuşlar içinden kolayca seçim yapabilir ve ucuz ucak bileti bulabilirsin. Ucuz uçak bileti bulma uygulaması için Turna’yı kullanabilirsin. Her Uçuştan Puan Kazanma Üye olduğunda her uçuştan turna puan kazanıp, kazandığın puanlarla uçak bileti alarak kuşlar gibi bedava uçabilirsin. Üstelik, başkaları için uçak bileti aldığında da puanları sen toplarsın. Kredi Kartı Puanlarıyla Daha Ucuz Uç Kredi kartında (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanları Turna Puan’a çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsin. Bu puanlardan istediğin an yararlanabilirsin ! Hatta puanlarınla bedava uçak bileti satın alabilirsin. Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı Kredi kartlarına 9 taksite kadar vade yapabiliriz. Aynı zamanda ödeme altyapımız yalnızca 3D ile yapılan işlemleri desteklediği için Visa ve Mastercard güvenlik standartları ile uyumludur. Güvenle satın alma işlemini yapabilirsin. Uçak Bileti Kampanyaları Turna’ya özel uçak bileti kampanya fiyatlarından yararlanabilirsin. Havayolları ile yaptığımız özel anlaşmalarla sık sık kampanyalı uçak bileti fiyatları sunuyoruz. Uzakdoğu’ya yapılacak uçuşlarda Qatar Airways, Emirates Airlines, Singapur ve Etihad Airways gibi havayollarından çok uygun fiyatlarla kampanyaları sık sık yapıyoruz. Aynı zamanda Lufthansa, Air France ve KLM gibi Avrupa Havayolları ile de özel anlaşmalar yapıyoruz. Ukraine International Airlines, Azerbaycan Havayolları, Aeroflot gibi havayolları ile kafkaslara uçuşlar için çok uygun fiyatlar sunabiliyoruz. Turna uygulamasını indirip üye olursan tüm kampanyalardan haberdar olursun. İndirimli uçak bileti ya da promosyonlu uçak bilet fiyatı arıyorsan doğru uygulamadasın.


Ekran Görüntüleri
  • android_turna-ucak-bileti_0.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_1.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_2.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_3.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_4.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_5.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_6.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_7.jpg
  • android_turna-ucak-bileti_8.jpg