escort istanbul

Stradivarius Mobil Mağaza Uygulaması
- Reklamlar -- Reklamlar -

Stradivarius markasının mobil alışveriş uygulaması. Telefondan alışveriş yapmak isteyen Stradivarius müşterileri için geliştirilmiştir.

Ekleyen: Güncelleme: 30 Ekim 2017
- reklam -

Stradivarius Mobil Mağaza Uygulaması iPhone ve iPad


Stradivarius iPhone uygulaması ile online giyim, aksesuar ve ayakkabı satın almak, moda tarzlarını keşfetmek ve favori elbiseleri İstek Listesine kaydetmek artık daha kolay. Hala keşfetmedin mi? Uygulama sayesinde online mağazamızda kadın ve erkek giyim ve aksesuarlarını rahat, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, katalog ürünlerini seçerek İstek Listesi oluşturabilir, müşteri hesabını istediğiniz gibi düzenleyebilir ve geo harita yardımıyla Stradivarius mağaza adreslerini bulabilirsiniz. Kadın ve Erkek moda Stradivarius bu mobil uygulama sayesinde tüm moda ve aksesuar kataloğunu hizmetinize sunuyor. Online mağaza üzerinden bayan (giysi, aksesuar, etek, tişört, vs.) ve bay (jeans, ayakkabı, montlar, vs.) satın alabilir, siparişleri gözden geçirebilir ve takip edebilirsiniz. Artık modayı en yakından takip et! Favori moda giysilerinizi İstek Listesi olarak kaydedebilirsiniz Katalog ürünlerinden isteklerinizi seçip liste oluşturabilirsiniz. Her sezona ait trendleri keşfedip ve moda tercihlerine karar ver. Stradivarius müşteri hesabınızı yönetin Uygulama üzerinden alışveriş için gerekli şahsi bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz: teslimat adresi, favori mağazalar, gibi. Sana en yakın Stradivarius moda mağazalarını ara ve bul Uygulamada harita üzerinden veya posta kodu ile otomatik olarak sana en yakın Stradivarius giyim mağazalarını bulmak çok kolay. İlgili mağazayı seçerek adres, telefon bilgilerine ulaşabilir ve favori listenize ekleyebilirsiniz. Stradilooks: Her zaman en son modayı giy Moda trend koleksiyonlarına bakıp size özel gardırop giysi ve ayakkabı seçeneklerini oluşturabilir ve kadın, erkek giyim ürünlerini online satın alabilirsiniz. Hatta kadın ve erkek ürünleri için ayrı listeler oluşturabilir, mağazada ödeme yapabilir ve size en yakın Stradivarius mağaza adresini bulabilirsiniz. Stradivarius uygulamasında hangi giysileri satın alabiliriz? - Kadın: elbiseler, etekler, gömlekler, ayakkabı ve ceketler, hatta çanta, cüzdan, gözlük, lifestyle ve eşarp gibi aksesuarlar. Kadın için en mükemmel moda! - Erkek: montlar, jeans, spor ayakkabıları, pantolonlar ve ceketler, hatta sırt çantası, kemer ve atkı gibi aksesuarlar. Erkek için en mükemmel moda! Stradivarius uygulaması neler sunuyor? - Her sezona özel moda trendleri kataloğu - Kadın, erkek moda, giyim, ayakkabı ve aksesuarlarını satın alabileceğiniz online mağaza - Moda gardırop zevkleriniz için istek listeleri - GPS ile mağaza arama bulma sistemi Moda ürünleri indirimleri ve alışverişi için uygulamalar mı arıyorsun? Gardırop zevklerin için öneriler mi arıyorsun? Daha fazla arama ve Stradivarius uygulamasını indir. Modayı her zaman yakından yaşayacaksın! Kadın ve erkek için Stradivarius. Mükemmel bir look için son moda giyim, ayakkabı ve aksesuarlar.


Stradivarius Mobil Mağaza Uygulaması Android


Stradivarius android uygulaması ile online giyim, aksesuar ve ayakkabı satın almak, moda tarzlarını keşfetmek ve favori elbiseleri İstek Listesine kaydetmek artık daha kolay. Hala keşfetmedin mi? Android uygulama sayesinde online mağazamızda kadın ve erkek giyim ve aksesuarlarını rahat, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, katalog ürünlerini seçerek İstek Listesi oluşturabilir, müşteri hesabını istediğiniz gibi düzenleyebilir ve geo harita yardımıyla Stradivarius mağaza adreslerini bulabilirsiniz. Kadın ve Erkek moda Stradivarius bu android uygulama sayesinde tüm moda ve aksesuar kataloğunu hizmetinize sunuyor. Online mağaza üzerinden bayan (giysi, aksesuar, etek, tişört, vs.) ve bay (jeans, ayakkabı, montlar, vs.) satın alabilir, siparişleri gözden geçirebilir ve takip edebilirsiniz. Artık modayı en yakından takip et! Favori moda giysilerinizi İstek Listesi olarak kaydedebilirsiniz Katalog ürünlerinden isteklerinizi seçip liste oluşturabilirsiniz. Her sezona ait trendleri keşfedip ve moda tercihlerine karar ver. Stradivarius müşteri hesabınızı yönetin Uygulama üzerinden alışveriş için gerekli şahsi bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz: teslimat adresi, favori mağazalar, gibi. Sana en yakın Stradivarius moda mağazalarını ara ve bul Uygulamada harita üzerinden veya posta kodu ile otomatik olarak sana en yakın Stradivarius giyim mağazalarını bulmak çok kolay. İlgili mağazayı seçerek adres, telefon bilgilerine ulaşabilir ve favori listenize ekleyebilirsiniz. Stradilooks: Her zaman en son modayı giy Moda trend koleksiyonlarına bakıp size özel gardırop giysi ve ayakkabı seçeneklerini oluşturabilir ve kadın, erkek giyim ürünlerini online satın alabilirsiniz. Hatta kadın ve erkek ürünleri için ayrı listeler oluşturabilir, mağazada ödeme yapabilir ve size en yakın Stradivarius mağaza adresini bulabilirsiniz. Stradivarius uygulamasında hangi giysileri satın alabiliriz? - Kadın: elbiseler, etekler, gömlekler, ayakkabı ve ceketler, hatta çanta, cüzdan, gözlük, lifestyle ve eşarp gibi aksesuarlar. Kadın için en mükemmel moda! - Erkek: montlar, jeans, spor ayakkabıları, pantolonlar ve ceketler, hatta sırt çantası, kemer ve atkı gibi aksesuarlar. Erkek için en mükemmel moda! Stradivarius uygulaması neler sunuyor? - Her sezona özel moda trendleri kataloğu - Kadın, erkek moda, giyim, ayakkabı ve aksesuarlarını satın alabileceğiniz online mağaza - Moda gardırop zevkleriniz için istek listeleri - GPS ile mağaza arama bulma sistemi Moda ürünleri indirimleri ve alışverişi için uygulamalar mı arıyorsun? Gardırop zevklerin için öneriler mi arıyorsun? Daha fazla arama ve Stradivarius uygulamasını indir. Modayı her zaman yakından yaşayacaksın! Kadın ve erkek için Stradivarius. Mükemmel bir look için son moda giyim, ayakkabı ve aksesuarlar.


Ekran Görüntüleri
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_0.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_1.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_2.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_3.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_4.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_5.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_6.jpg
  • android_stradivarius-online-fashion-for-women-men_7.jpg