escort istanbul

Sniper Duty: Prison Yard
- Reklamlar -- Reklamlar -

Sniper Duty: Prison Yard, hem iOS hem de Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz tercih edilebilir bir nişancılık oyunudur.

Ekleyen: Güncelleme: 11 Şubat 2016
- reklam -

Sniper Duty: Prison Yard iPhone ve iPad


Sniper Duty: Prison Yard iOS platformunda yer alan, en başarılı nişan alma oyunlarından birisidir. Siz iPhone ve iPad kullanıcılarının bir nişancı rolüne bürünme ve nişan alma yetenekleriyle tüm oyuncuları etkilemenize fırsat veren bir oyun olan Sniper Duty, mobil platformun başarılı sniper oyunlarından birisidir. iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı telefon ve tabletlerinizde bir ücret ödemeden oynayabileceğiniz keskin nişancı oyunu kendi platformunda en başarılı oyunların arasında yer almaktadır. Oyunun konusu hapishaneden kaçmaya çalışan tutukluları öldürüp hapishane düzenini sağlamamıza dayanıyor. Bu sayede düzen sağlanmış oluyor ve suçlular hapishaneden kaçmayı başaramıyorlar. 18 adet silahın bulunduğu oyunda 3. kişi bakış açısından yönetiyoruz.


Sniper Duty: Prison Yard Android


Android platformunda yayınlanan, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarda oynayabileceğiniz oldukça başarılı bir mobil sniper oyunu olan Sniper Duty: Prison Yard tamamen ücretsiz olarak siz kullanıcılara sunuluyor. Android işletim sistemini kullanan tüm cihazlarda kullanılabilen keskin nişancı oyunu, Sniper Duty: Prision Yard oyununda hapishaneden kurtulmaya çalışan suçluluları içeride tutmaya çalışıyor ve kaçma girişiminde bulunanları öldürmeye çalışıyorsunuz. Bu görevi yerine getirebilmeniz için oyun size ilerleyen seviyelerde açılan 18 farklı silah seçeneği sunuyor. 3. kişi bakış açısından yönettiğimiz kahramanımızı suçluları en iyi şekilde öldürebilmek için doğru kontrol etmemiz oyunda başarı elde etmek için büyük önem taşıyor. Oyunun orta seviye grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.


Ekran Görüntüleri
  • android_sniper-duty-prison-yard.png
  • android_sniper-duty-prison-yard_1.png
  • android_sniper-duty-prison-yard_2.png
  • android_sniper-duty-prison-yard_3.png
  • android_sniper-duty-prison-yard_4.png