escort istanbul

Slither.io Yılan Oyunu
- Reklamlar -- Reklamlar -

Slither.io, Android ve iOs cihazınızda oynamanız için hazırlanmış online yılan oyunudur. Son haftalarda çok popüler olan bir online yılan oyunu olan Slitherio'da milyonlarca oyuncu birlikte online yılan oyunu oynuyor.

Ekleyen: Güncelleme: 8 Mayıs 2016
- reklam -

Slither.io Yılan Oyunu iPhone ve iPad


iPhone ve iPad cihazlarınzda oynamanız için hazırlanmış slither.io oyununda en büyük yılan olmak için çabalamanız gerekiyor. Ancak oyun öyle bir oyun ki büyük bir yılan olduğunuzda da işiniz bitmiyor. 

slither.io online yılan oyunu nasıl oynanır?

Online bir oyun olduğundan dolayı öncelikle bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. İlk etapta renkli küçük simgeleri büyümeye çalıştınız oyunda ilerleyerek haritanın ortalarına gidip büyük yılanları kafalamanız gerekiyor.   Yönettiğiniz yılanın ağzı başka bir yılanın herhangi bir yerine değerse yanıyor baştan başlamanız gerekiyor.  

Oyundaki amacımız en büyük yılana sahip olmak. Oyun içerisinde başarılı olmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Son derece heyecanlı ve zevkli bir oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda oyun içerisinde yılanınızı kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Puan  durumunuzu oyunun sağ üst menüsünden takip edebilirsiniz.


Slither.io Yılan Oyunu Android


slither.io, Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir yılan oyunudur. Kaliteli grafiklerle donatılmış online bir oyun olup stratejilerinizi kanıtlamanız gereken kapsamlı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Oyunda yılan her ne kadar küçük olursa bir o kadar başarılı olduğunuz gibi oyun içerisindeki amacınız en büyük yılana sahip olmak. Büyük bir yılanın ilerlemesi ise oldukça zor. Bu nedenle sağlıklı bir şekilde oyunda ilerleme göstermeniz gerekiyor. Stratejik düşünerek en büyük yılana sahip olmanız lazım. Oyunda diğer rakiplerin yılanından daha büyük bir yılana sahip olmanız gerekiyor ancak bunda başarılı bir sonuç elde edeceksiniz diye bir kayide de yok. 

Yılan Oyununda başarı elde etmek için yapmanız gereken tuzaklar da var. Sinsi bir şekilde tuzaklar kurup rakiplerinizin sizi ısırmamasını sağlamanız gerekiyor. Aynı şekilde onlar da size bu tuzaklardan kuracaklar. Sizin de bunlara dikkat ederek ilerlemeniz gerekiyor. Farklı bir oyun deneyimi diyebilirim. Sıradan oyunlardan sıkılan Android kullanıcıların seveceğine inanıyorum ancak oyun online olduğundan dolayı internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. Oyunda yılan diretk olarak sizi ısırdığı zaman parçalanıp parçalarını etrafa saçıyor. Bu nedenle diğer yılanlarda yani diğer oyuncular da bu parçaları yediğinde büyüyor. Eğer sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız slither.io'yu Android cihazlarınızda denemelisiniz. 
Ekran Görüntüleri
  • android_slither-io.png
  • android_slither-io_1.png
  • android_slither-io_2.png
  • android_slither-io_3.png
  • android_slither-io_4.png
  • ios_slither-io.jpeg
  • ios_slither-io_1.jpeg
  • ios_slither-io_2.jpeg
  • ios_slither-io_3.jpeg
  • slitherio_oyunu_oyna