escort istanbul

Plants vs. Zombies 2
- Reklamlar -- Reklamlar -

Plants vs. Zombies 2 oyununda bahçenize giren zombileri dışarda tutmaya çalışıyor ve dev bitkilerinizle onlara karşı savaşıyorsunuz.

Ekleyen: Güncelleme: 31 Ocak 2016
- reklam -

Plants vs. Zombies 2 iPhone ve iPad


Eğlencenin son bulmadığı oyun Plants vs. Zombies’in ikinci versiyonu iOS sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Zombi oyunlarına yeni bir soluk getiren Plants vs. Zombies 2, son derece eğlenceli ve yetenekli zombilerden korunmak için savaş verdiğimiz bitkilerle birlikte  en az ilki kadar eğlenceli.

Oyun aksiyon, strateji ve macerayı  eğlence ile harmanlayarak bağımlılık yapacak cinsten. Maceramızda kahramanımız Dave ile birlikte Antik Mısır, Korsan Denizi, Vahşi Batı gibi yeni haritalarda birbirinden güçlü zombilere karşı yetenekli bitkilerle çarpışacağız. Bu arada beynimizin zombilerce yenilmesini engelleyebileceğimiz yenilikler söz konusu değil. Heyecan verici yepyeni bölümlerle sonsuz eğlenceyi yaşarken zombi tavukları kilitlemeyi unutmayın.


Plants vs. Zombies 2 Android


Plants vs. Zombies’in heyecanla beklenen ikinci versiyonu Plants vs. Zombies 2 Android cihazınızda kullanıma hazır. Serinin ilk oyunu bağımlılık derecesinde eğlendirirken, ikinci oyunu da en az ilki kadar rağbet gördü. İOS cihazlarda kullanılmaya başlanmasından kısa bir süre sonra Android cihazlarlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Plants vs. Zombies 2’de Dave’ye katılarak zamanda yolculuk yapılıyor. Antik Mısır, Vahşi Batı ve Korsan Denizleri gibi değişik özellikler gösteren haritalarda zombilere karşı bitkilerimizle savaşıyoruz.

Oyuna birçok yeni bitkinin eklendiğini görüyoruz. Yapmamız gereken şey birbirinden farklı yeteneklere sahip bitkileri stratejik sistemle yerleştirip, en az bitkilerimiz kadar yetenekli zombileri durdurmak. Oyunun içerisindeki minik oyunlarla büyük ödüller de kazanabiliyoruz.

Eğer siz de ilk oyunu sevdiyseniz ya da henüz tanışmadıysanız Plants vs. Zombies 2’yi deneyip eğlencenin tadına varabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri
  • android_plants-vs-zombies-2.jpg
  • android_plants-vs-zombies-2.png
  • android_plants-vs-zombies-2_1.jpg
  • android_plants-vs-zombies-2_1.png