escort istanbul

MORTAL KOMBAT X
- Reklamlar -- Reklamlar -

Mortal Kombat X, yılların efsane oyunu son sürümüyle akıllı telefonlarınızda sizlerle beraber.

Ekleyen: Güncelleme: 5 Şubat 2016
- reklam -

MORTAL KOMBAT X iPhone ve iPad


Gönüllerimize taht kurmuş olan dövüş oyunu MORTAL KOMBAT X’i iOS cihazlarımıza ücretsiz olarak yükleyip iPhone, iPad, iPod’umuzda dilediğimiz zaman oynayabiliriz.

Oyunun yeni versiyonu bizlere en sevdiğimiz kahramanı belirtme ve arenada yeteneklerimizi gösterme şansı tanıyor. Oyunun özünde ise yeteneklerine göre üçlü ekipler oluşturarak 3’e 3 müsabakaları kazanmayı amaçlıyoruz.

MORTAL KOMBAT X’de klasik dövüşçülerimizin yanı sıra yeni fantastik oyuncular da bizleri karşılıyor. Oyunun oldukça gerçekçi kanlı vahşi sahneler içermesi sebebiyle 18 yaşından küçük oyunculara tavsiye edilmediğini belirtmek isteriz.

Oyunu yapay oyun zekasına karşı oynamaktan başka bir heyecan yaşamak isterseniz internete bağlanıp diğer oyunularla online sistemde oynayıp heyecanınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca heyecanın tadına tam anlamıyla varabilmeniz için 1 GB RAM altı bir cihaza yüklememenizi öneririz.


MORTAL KOMBAT X Android


Efsane senaryoların yaratıcısı Warner Bros tarafından geliştirilen MORTAL KOMBAT X, tutkunları için mobil cihazlara da taşındı. Oyunun mobil versiyonunu Play Store’dan ücretsiz bulabilirsiniz. Böylece Android telefon ya da tabletinize yükleyeceğiniz oyunu dilediğiniz her yerde oynayabilme şansına erişebiliyorsunuz. Ancak oyunun üstün grafik tasarımlarının tadını çıkarabilmek için oldukça yüksek donanıma sahip Android cihazlar kullanmanızı öneririz.

Bilinen en vahşi, en gerçekçi, en kanlı dövüş oyununun yeni sürümünde seçebileceğiniz fazlaca dövüşçünün yanı sıra, oyunda başarılı olarak ilerledikçe daha fazlasıyla da karşılaşma sansınız var. Bunun dışında bir Mortal Kombat efsanesi Fatality’ler unutulmayıp, ilk kez MORTAL KOMBAT X’de karşımıza çıkan oyunu daha da kanlı yapan X-Ray’ler  mobil sürüme de harika bir şekilde uyarlanıp PC’de alınan hazzı Android cihazınızda da almanızı sağlamış.


Ekran Görüntüleri
  • android_mortal-kombat-x.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_1.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_2.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_3.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_4.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_5.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_6.jpeg
  • android_mortal-kombat-x_7.jpeg