escort istanbul

İOS » Uygulamalar » Sağlık »

 1. E-Nabız
  E-Nabız

  E-Nabız

  Hemen İndir Ücretsiz -
 2. Diyetkolik Besin Değerleri ve Egzersizleri
  Diyetkolik Besin Değerleri ve Egzersizleri

  Diyetkolik.com Diyet Egzersiz

  Hemen İndir Ücretsiz -
 3. Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri
  Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri

  Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri uygulaması bebeğinize uyuması için yardımcı oluyor. Hastaneden eve döndüğünüzde siz de büyük bir uyku problemiyle baş başa kaldıysanız ve ağlayan bebek nasıl uyutulur diyorsanız beyaz gürültü imdadınıza yetişiyor.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 4. Profilo Ninni Makinesi
  Profilo Ninni Makinesi

  Profilo Ninni Makinesi

  Hemen İndir Ücretsiz -
 5. Bebek Uyutan Sesler
  Bebek Uyutan Sesler

  Bebekler kolik sebebiyle, diş çıkarma dönemlerinde, hastalıkta uyku sorunu çekerler. Özellikle bu zamanlarda anne karnına benzeyen sesler eşliğinde bebeğinizi kolayca sakinleştirip, hızla uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Android ve iOS için Bebek Uyutan Sesler uygulamasını ücretsiz indirin.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 6. Baby Sleep Sounds
  Baby Sleep Sounds

  Uyumakta zorluk çeken bebekler için geliştirilmiş Baby Sleep Sounds bebeğinizin, anne karnındaki seslere benzeyen sesler ile rahatlamasını, sakinleşmesini ve kolayca uykuya dalmasını sağlıyor.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 7. Hamilelik ve Gebelik Takibi
  Hamilelik ve Gebelik Takibi

  Hamilelik ve Gebelik Takibi – Gün Gün Anne ve Bebek gelişimini kolayca takip edebilmenizi sağlayan uygulama; aynı zamanda hamilelik forumunda diğer anne adaylarıyla fikir alışverişinde bulunup, sorularınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 8. Op. Dr. Banu Çiftçi Hamilelik
  Op. Dr. Banu Çiftçi Hamilelik

  Op. Dr. Banu Çiftçi tarafından iOS ve Android cihazlar için geliştirilen hamilelik uygulamasını ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz. Uygulama ile gebeliğinizin tüm sürecini ve bebeğiniz haftalık gelişimini takip edebilir, gebelik dönemlerine göre size özel hatırlatma ve tavsiyelere ulaşabilirsiniz.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 9. Hamilelik Rehberi – Gebelik Takvimi
  Hamilelik Rehberi – Gebelik Takvimi

  Hamilelik Rehberi – Gebelik Takvimi Tüp bebek tedavisinde isminden söz ettiren ünlü ve başarılı kadın doğum uzmanı Op. Dr. Serkan Oral aracılığıyla hazırlanmış harika bir hamilelik takvim uygulaması.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 10. Mutlu Anne
  Mutlu Anne

  Mutlu Anne hamilelik takip uygulaması ile siz ve yakınlarınız bebeğinizin karnınızdaki gelişimini gün gün takip edebilecek. Bebek albümü oluşturabilir, testleri, randevuları takip edebilir gebeliğinizle ilgili not tutabilirsiniz.

  Hemen İndir Ücretsiz -