escort istanbul

İOS » Uygulamalar » Çocuk »

 1. Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri
  Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri

  Beyaz Gürültü Bebek Uyku Sesleri uygulaması bebeğinize uyuması için yardımcı oluyor. Hastaneden eve döndüğünüzde siz de büyük bir uyku problemiyle baş başa kaldıysanız ve ağlayan bebek nasıl uyutulur diyorsanız beyaz gürültü imdadınıza yetişiyor.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 2. Profilo Ninni Makinesi
  Profilo Ninni Makinesi

  Profilo Ninni Makinesi

  Hemen İndir Ücretsiz -
 3. Bebek Uyutan Sesler
  Bebek Uyutan Sesler

  Bebekler kolik sebebiyle, diş çıkarma dönemlerinde, hastalıkta uyku sorunu çekerler. Özellikle bu zamanlarda anne karnına benzeyen sesler eşliğinde bebeğinizi kolayca sakinleştirip, hızla uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Android ve iOS için Bebek Uyutan Sesler uygulamasını ücretsiz indirin.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 4. Baby Sleep Sounds
  Baby Sleep Sounds

  Uyumakta zorluk çeken bebekler için geliştirilmiş Baby Sleep Sounds bebeğinizin, anne karnındaki seslere benzeyen sesler ile rahatlamasını, sakinleşmesini ve kolayca uykuya dalmasını sağlıyor.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 5. Mutlu Anne
  Mutlu Anne

  Mutlu Anne hamilelik takip uygulaması ile siz ve yakınlarınız bebeğinizin karnınızdaki gelişimini gün gün takip edebilecek. Bebek albümü oluşturabilir, testleri, randevuları takip edebilir gebeliğinizle ilgili not tutabilirsiniz.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 6. TRT Kolay Gelsin
  TRT Kolay Gelsin

  TRT Kolay Gelsin Eğitici Oyun Uygulaması ile çocuklar ev işleri yapmayı, sorumluluk almayı ve tasarruf bilincini öğreniyor.

  Hemen İndir Ücretsiz -
 7. TRT PepeeTV Uygulaması
  TRT PepeeTV Uygulaması

  TRT PepeeTV uygulaması indir ve çocuğunuzun istediği zaman sevilen animasyon serisi Pepee’yi izlemesini sağla. Ücretsiz Pepetv uygulaması indir.

  Hemen İndir Ücretsiz - 14.6 MB