escort istanbul

Minecraft
- Reklamlar -- Reklamlar -

Android ve iOs işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynanan Minecraft indir ve bağımlılık yaratacak bir oyunu oynamaya başla.

Ekleyen: Güncelleme: 29 Ekim 2017
- reklam -

Minecraft iPhone ve iPad


Minecraft içimizdeki yaratıcı kişiliği dışarı çıkartmamızı sağlayan bir iPhone oyunu. Uzun bir süredir PC platformunda hayatına devam eden Minecraft son yıllarda mobil platformlarda da adını sıkça duyurmaya başladı ve iOs işletim sistemli iPhone'larda da oynanabiliyor artık. Minecraft iPhone oyununda sizinde bildiğiniz asıl amacımızın yerleri kazarak, çeşitli madenlere ulaşmak ve bu madenlerden eşyalar üretmek. Oyunun yapısının sonsuz bir büyüklüğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı Legolarla oynarmış gibi istediğimiz şeyleri inşa edebildiğimiz oyunun iOS sürümünde de bütün özelliklerden yararlanabiliyoruz. Bu oyunun farklı tarzlarda kullanıcıları bulunuyor, kimileri inşaata kendini kaptırırken kimisi de çiftçilik ve besicilikle uğraşırken, bazıları da ara vermeden yaratıklarla savaşıyor. Herkesin kendince bir yol çizdiği bu oyunda siz de yer almak için iPad ve iPhone’nunuza bu oyunu kurabilirsiniz.


Minecraft Android


Minecraft serüvenine android telefonunuzla da dahil olun. Çok uzun süredir hem çocukların hem de yetişkinlerin sevdalısı olduğu bu oyun, özellikle Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için çıkarılan versiyonuyla büyük ilgi görüyor. Yanımızda her yere götürebildiğimiz Minecraft sayesinde sınırsız bir dünya ve özgürlüğe sahip oluyoruz. Minecraft’ın uçsuz bucaksız dünyasında çeşitli madenler arayıp, bu madenlerle farklı ürünler ve binalar yapmaya çalışırken, bir taraftan da yaratıklarla mücadele edip sonraki güne sağ salim çıkmaya çalışıyorsunuz. Android için özel yayınlanan Minecraft uygulaması kullandığınız cihazda problemsiz bir şekilde çalışacaktır. Oyunu hemen ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederiz.


Ekran Görüntüleri