escort istanbul

Milyonluk Resim
- Reklamlar -- Reklamlar -

Fox TV'de yayınlanan Milyonluk Resim yarışmasının yan uygulaması. Sorulan soruya telefonundan en hızlı cevap veren kullanıcı, stüdyoda yarışmacı olma hakkı kazanıyor.

Ekleyen: Güncelleme: 17 Ocak 2018
- reklam -

Milyonluk Resim iPhone ve iPad


FOX Milyonluk Resim yarışmasının apple telefonlar için geliştiriken ios yan ekran uygulamasına hoş geldin! Tüm dünyada heyecanla izlenen Milyonluk Resim, bugüne kadarki bilgi yarışması programlarının ötesinde bir formatla, Selçuk Yöntem’in sunumuyla FOX’ta yarışmaseverlerle buluşuyor. Sen de Milyonluk Resim heyecanına canlı olarak ortak olmaya ve bilgini test etmeye hazır mısın? Milyonluk Resim uygulamasında yarışma her hafta, Milyonluk Resim yarışma programının yeni bölümünün FOX’ta yayınlanması ile eş zamanlı başlar. iOs Milyonluk Resim uygulamasındaki sorular her yeni bölüm yayınlandığında ekrandaki soruları yansıtacak şekilde güncellenir. Sorular, yarışma ile eş zamanlı olarak iPhone telefonunda karşına çıkar. Milyonluk Resim ios yan ekran uygulaması ile: • Her hafta yenilenen soruları stüdyo yarışmacısı ile aynı anda uygulama üzerinde iPhone'nunda cevaplarsın! • Stüdyo yarışmacısı uygulama kullanıcılarından yardım aldığı bir joker kullanmaya karar verdiğinde soruya en hızlı cevabı verirsen profil resmini ve adını eş zamanlı olarak FOX’ta yarışmada görme şansına sahip olursun! • Yarışmada joker olarak seçilirsen, sonraki haftalarda Milyonluk Resim’e yarışmacı olarak katılma şansı elde edersin. • Sonucunu sosyal medyada arkadaşlarınla paylaşabilirsin! Milyonluk Resim FOX’ta. Yarışmayla ilgili en güncel bilgileri almak için fox.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutma!


Milyonluk Resim Android


FOX Milyonluk Resim yarışmasının Android yan ekran uygulamasına hoş geldin! Tüm dünyada heyecanla izlenen Milyonluk Resim, bugüne kadarki bilgi yarışması programlarının ötesinde bir formatla, Selçuk Yöntem’in sunumuyla FOX’ta yarışmaseverlerle buluşuyor. Sen de Milyonluk Resim heyecanına canlı olarak ortak olmaya ve Android telefonundan bilgini test etmeye hazır mısın? Android Milyonluk Resim uygulamasında yarışma her hafta, Milyonluk Resim yarışma programının yeni bölümünün FOX’ta yayınlanması ile eş zamanlı başlar. Uygulamadaki sorular her yeni bölüm yayınlandığında android telefonunun ekrandaki soruları yansıtacak şekilde güncellenir. Sorular, yarışma ile eş zamanlı olarak android cihazındaki Milyonluk Resim uygulamasında karşına çıkar. Milyonluk Resim android yan ekran uygulaması ile: • Her hafta yenilenen soruları stüdyo yarışmacısı ile aynı anda uygulama üzerinde cevaplarsın! • Stüdyo yarışmacısı uygulama kullanıcılarından yardım aldığı bir joker kullanmaya karar verdiğinde soruya en hızlı cevabı verirsen profil resmini ve adını eş zamanlı olarak FOX’ta yarışmada görme şansına sahip olursun! • Yarışmada joker olarak seçilirsen, sonraki haftalarda Milyonluk Resim’e yarışmacı olarak katılma şansı elde edersin. • Sonucunu sosyal medyada arkadaşlarınla paylaşabilirsin! Milyonluk Resim FOX’ta. Yarışmayla ilgili en güncel bilgileri almak için fox.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutma!


Ekran Görüntüleri
  • android_milyonluk-resim_0.jpg
  • android_milyonluk-resim_1.jpg
  • android_milyonluk-resim_2.jpg