escort istanbul

Littlest Pet Shop
- Reklamlar -- Reklamlar -

Littlest Pet Shop, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Littlest Pet Shop oyununda evcil hayvan biriktirip besleyebilirsiniz.

Ekleyen: Güncelleme: 17 Şubat 2016
- reklam -

Littlest Pet Shop iPhone ve iPad


Genellikle kız çocuklarına hitap eden hayvan besleme ve yetiştirme oyunu alarak anabileceğimiz Littlest Pet Shop, Asphalt 8, Vegas Gangsteri ve Six Guns gibi oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft’un daha neşeli ve çocuklara yönelik çıkardığı bir oyun. Hayvan sever çocukların bir hayvana sahip olmalarını mobil dünyada sağlayan oyun büyük ilgi görüyor.

BLYTHE başta olmak üzere onun arkadaşları olan Penny, Russel, Minka ve diğerlerinin bizden yardımlarını esirgemediği oyunda, bu küçük hayvanları evlatlık edinip onların tüm bakımlarıyla ilgileniyoruz.

Kedi, köpek ve çeşitli hayvanların yer aldığı bu oyunda istediğimiz hayvanı seçerek onu beslemeye başlayabiliyoruz. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirerek çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.


Littlest Pet Shop Android


Littlest Pet Shop, evcil hayvanları arkadaşlarımızın yardımıyla bakıp büyüttüğümüz bir oyun. Bu oyunun özellikle 6-14 yaş arasındaki kız çocuklarına hitap ettiğini belirtmekte fayda var fakat oyun büyüklerin de beğenisini kazanabiliyor.

Birçok yan karakter ile yüz elliyi aşkın hayvan türünün arasından beğendiklerimizi seçerek onları biriktirmeye başlıyoruz. Oyundaki amacımız ise en çok evcil hayvana sahip olmak. Bu amacımızı gerçekleştirmek için de bir ev kurarak onların yaşam alanlarını daha güzel bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu oyunu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirip çocuklarınızla beraber eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri