escort istanbul

Kelimelik
- Reklamlar -- Reklamlar -

Kelimelik uygulamasıyla kelime becerinizi test edip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kelime oyunu indir ve hem kelime dağarcığını test et hem de keyifli vakit geçir.

Ekleyen: Güncelleme: 10 Şubat 2016
- reklam -

Kelimelik iPhone ve iPad


iPhone ve iPad’ler için özel olarak hazırlanmış olan Kelimelik uygulaması ile oyun oynayarak keyifli vakit geçirebiliyoruz. Dünyanın en popüler kelime oyunu olarak bilinen Scrabble’ın yeniden dizayn edilmiş ve Türkçe hale getirilmiş versiyonu olarak adlandırabileceğimiz Kelimelik ile eğlenceli vakit geçirmeniz oldukça kolay olacak. Genel olarak elinizdeki harflerle oyun tahtası üzerinde kelimeler üretmeyi amaçlayan oyun, ürettiğiniz kelimeler karşısında puan elde etme esasına dayanıyor. Tabi oyunu oynarken yapacağınız farklı hamleler size ekstra puan ve puanlar da kazandırabilir. Oyundaki bonus kareleri dikkatli şekilde doldurmanız alacağınız puanları oldukça arttıracaktır. Bu uygulamayı iOS cihazınıza indirip kurmanızı tavsiye ederiz.


Kelimelik Android


Android platformunda bulunan en keyifli uygulamalardan biri olarak adlandırabileceğimiz Kelimelik uygulamasını dünyaca ünlü Scrabble’ın Türkçe hale getirilmiş hali olarak değerlendirebiliriz. Android cihazlarınız üzerinde kelime bilginizi tartabileceğiniz bu oyun sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kelime bilgi ve becerinizi göstermek için en kaliteli ve iyi platformlardan biri olan Kelimelik ile saatlerinizi geçirebilir ve bu saatlerin sonunda aklınıza kazıdığınız yeni kelimelerin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Oyunda yer alan kelimelerin TDK’nın sisteminden alındığını da belirtmekte fayda var bu sayede kelimelerin doğru yazılışlarıyla öğrenmiş oluyorsunuz. Akıllı telefon ve tabletlerinize bu oyunu indirmenizi tavsiye ederiz.


Ekran Görüntüleri
  • android_kelimelik.jpg
  • android_kelimelik_1.jpg
  • android_kelimelik_2.jpg
  • android_kelimelik_3.jpg
  • android_kelimelik_4.jpg