escort istanbul

Hotspot Shield VPN
- Reklamlar -- Reklamlar -

Hotspot Shield VPN uygulaması sayesinde Android ve ios cihazlar üzerinden yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz. Hotspot Shield ile artık yasaklı ve engelli sitelere cepten girmek çok kolay ve güvenli.

Ekleyen: Güncelleme: 24 Mayıs 2016
- reklam -

Hotspot Shield VPN iPhone ve iPad


Hotspot Shield VPN, iOS işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızın internet erişimlerinin bir filtreye takılmadan devam etmesini sağlayan bir VPN sayesinde bilgileriniz anonim olarak gözükür ve gizliliğinizi böylece koruyabilirsiniz. Herkesin erişebildiği noktalardan internet kullandığınızda cihaz bilgilerinize kolaylıkla erişim sağlanabilir. iPhone ve iPad’lerinizde böyle bir durumla karşılaşmamak için Hotspot Shield VPN uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu uygulama sizi takip edilemez kılar, bu sayede cihaz bilgileriniz hiçbir şekilde takip edilemez. İnternet gezintiniz sırasında karşı taraftan gelen ve otomatik olarak indirilen verileri en az seviyede tutan uygulama internet kullanımınızın faturaya etki etmesinin de önüne geçer, hem gizliliğinizi koruyup hem de tasarruf edebilirsiniz. iPhone'dan ya da iPad'den yasaklı ve engelli sitelere girmek için hemen Hotspot Shield VPN uygulamasını indir.


Hotspot Shield VPN Android


Bilgisayar kullanıcılarının yasaklı ve yurtdışı engeli bulunan sitelere erişimi için kullandıkları aynı zamanda kişisel verilerini korumaya da yarayan en popüler yazılımlardan birisi Hotspot Shield programı olmuştur. Fakat mobil cihazlarımızda da bu özgürlüğün eksikliğini hissetmemizi istemeyen yapımcılar Android akıllı telefon ve tablet için de Hotspot Shield programını, uygulama olarak ücretsiz bir şekilde sundular. Uygulama yasaklı sitelere girmenin yanında gizlilik ve güvenlik konusunda da oldukça önemli bir rol oynuyor. Uygulamanın özellikleri arasında:
  • Kimlik ve IP bilgilerinin şifrelenmesi
  • Wireless internet alanlarında veri korunumu
  • Spam ve isteyenmeyen trafiğin bildirilmesi yer alıyor.
  Ayrıca Android cihazınızda uyguladığı veri trafiğini sıkıştırma yeteneği ile 3G kotanızı daha uzun süre kullanılabilir kılıyor.


Ekran Görüntüleri
  • android_hotspot-shield-vpn.jpg
  • android_hotspot-shield-vpn_1.jpg
  • android_hotspot-shield-vpn_2.jpg
  • android_hotspot-shield-vpn_3.jpg
  • android_hotspot-shield-vpn_4.jpg