escort istanbul

Haahi
- Reklamlar -- Reklamlar -

Haahi Yetenek Gösterme Uygulaması. Şarkı söyleme, dans etme, konuşma, taklit yapma, fiziksel yeteneklerini sergileme gibi birçok konuda ne tarz bir yeteneğin varsa hemen Haahi indir ve ünlü olmaya başla.

Ekleyen: Güncelleme: 28 Eylül 2017
- reklam -

Haahi iPhone ve iPad


Haahi  indir ve yeteneğin neyse onu milyonlarca kişiye duyur. Yeteneklerin canlı yayında paylaşmak istiyor musun? Hemen iPhone'una Haahi indir ve yeteneklerini göstermeye başla. #Birbirinden Yetenekli Bir Çok Yayıncı Dünyanın her bir köşesinden, birbirinden yetenekli yayıncılar ile buluşmanın ve onlarla sohbet etmenin tam sırası! Haahi sizlere, yüzlerce yayıncının profesyonel canlı yayınını izleme fırsatı sunuyor. #Yüzlerce Yetenek Gösterisi En popüler yetenek gösterilerini buradan izleyebilirsin! Haahi sizlere, tüm gün boyunca bir çok farklı türde yetenek gösterisi izleme fırsatı sunuyor. Şarkı, dans, sihir gösterileri, talk – show ve daha fazlası! Her zaman bu yayınlardan herhangi birini izleyebilirsin. #Mutluluğun ve Eğlencenin Adresi En mutlu ve eğlenceli anlarını, milyonlarca insan ile paylaş! En sevdiğin ve beğendiğin yayıncılara hediyeler gönderebilir, onlarla oyun oynayabilir, onlarla ve onların takipçileri ile canlı partiler yapabilirsin! Ekranı aşağı kaydır ve yayıncı listesini yenile, eğlenceni sürekli kıl. Sorularını ve görüş bildirimleriniz için, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz!


Haahi Android


Haahi - Android telefonlarla canlı yayında yetenek gösterisi yayınlama platformu #Birbirinden Yetenekli Bir Çok Yayıncı Dünyanın her bir köşesinden, birbirinden yetenekli yayıncılar ile buluşmanın ve onlarla sohbet etmenin tam sırası! Haahi sizlere, yüzlerce yayıncının profesyonel canlı yayınını izleme fırsatı sunuyor. #Yüzlerce Yetenek Gösterisi En popüler yetenek gösterilerini buradan izleyebilirsin! Haahi sizlere, tüm gün boyunca bir çok farklı türde yetenek gösterisi izleme fırsatı sunuyor. Şarkı, dans, sihir gösterileri, talk – show ve daha fazlası! Her zaman bu yayınlardan herhangi birini izleyebilirsin. #Mutluluğun ve Eğlencenin Adresi En mutlu ve eğlenceli anlarını, milyonlarca insan ile paylaş! En sevdiğin ve beğendiğin yayıncılara hediyeler gönderebilir, onlarla oyun oynayabilir, onlarla ve onların takipçileri ile canlı partiler yapabilirsin! Ekranı aşağı kaydır ve yayıncı listesini yenile, eğlenceni sürekli kıl. Sorularını ve görüş bildirimleriniz için, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz!


Ekran Görüntüleri
  • android_haahi-live-stream-video-chat_0.jpg
  • android_haahi-live-stream-video-chat_1.jpg
  • android_haahi-live-stream-video-chat_2.jpg
  • android_haahi-live-stream-video-chat_3.jpg
  • android_haahi-live-stream-video-chat_4.jpg