escort istanbul

GroupMe
- Reklamlar -- Reklamlar -

Android ve iOS chazlarınızda grup sohbetleri yapmak için hazırlanan GroupMe ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Ekleyen: Güncelleme: 6 Mart 2016
- reklam -

GroupMe iPhone ve iPad


GroupMe akıllı telefon sahiplerine anlık mesajlaşma imkanı sunan bir uygulama. iOS uygulamasıyla iPhone, iPad ve iPod’lar üzerinden kullanabileceğiniz GroupMe uygulaması tamamen ücretsiz bir grup sohbeti uygulaması. GroupMe sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle rahatça sohbet edebilir güzel vakit geçirebilirsiniz. GroupMe sayesinde telefon numaranızı da kimseyle paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Uygulama WhatsApp gibi büyük uygulamalar ile arasına bu noktada bir fark koymayı başarmış gözüküyor. Bu uygulamayı ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirip sohbete başlayabilirsiniz.


GroupMe Android


GroupMe, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde bir ücret ödemeden gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hali hazırda piyasada Telegram ve WhatsApp gibi dev uygulamalar varken GroupMe, sohbet etmek için bir telefon numarası gereksinimi olmamasıyla diğer uygulamalardan farklı olduğunu herkese kanıtlıyor. Hem iOS hem Android platformunda kullanılabilen bu uygulama ile rahatlıkla arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz, bunu gerçekleştirmek için sadece akıllı bir cihaza ve internet bağlantısına ihtiyacınız var.


Ekran Görüntüleri
  • android_groupme.png
  • android_groupme_1.png
  • android_groupme_2.png
  • android_groupme_3.png
  • android_groupme_4.png