escort istanbul

Game of Thrones
- Reklamlar -- Reklamlar -

Game of Thrones, mobil platformlara da bu macera oyunuyla adım atmış oldu, siz de bir GOT hayranıysanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Ekleyen: Güncelleme: 8 Şubat 2016
- reklam -

Game of Thrones iPhone ve iPad


Milyonlarca izleyicisi ve hayranı bulunan Game of Thrones sonunda mobil cihazlarımızda da kendisine yer bulmayı başardı. Karşınızda resmi Game of Thrones iOS oyunu. iOS işletm sistemini kullanan iPad ve iPhone’lara özel olarak yayınlanan macera oyunu kategorisindeki Game of Thrones, Westeros’ta geçen ve dizideki karakterle bağlantısı bulunan yeni bir hikayeyi kendi içerisinde işliyor. Forrester adını taşıyan soylu bir ailenin konu alındığı oyunda Starklar’a bağlı olarak yaşayan Forrester ailesinin hikayesini görüyoruz. 5 Kralın Savaşı boyunca sürüklenen bu ailenin entrikalar ve korkuyla dolu macerasına bizler de dahil oluyor ve 6 bölümden oluşan bu oyunda hikayeyi öğreniyoruz


Game of Thrones Android


HBO kanalının dünya çapında milyonlarca takipçisi olan dizisi Game of Thrones’un mobil cihazlara gelen versiyonu olan bu macera oyunu, Android cihazlarımızda yerini alıyor. Game of Thrones oyunu The Wolf Among Us, The Walking Dead gibi oldukça başarılı oyunların yapımcısı Telltale Games’in imzasını taşıyor. Game of Thrones’un 6 bölümden oluşan bu macera oyununda içerisinde ünlü karakterlerinde bulunduğu bir hikayenin içerisinde buluyoruz kendimizi. Forrester adındaki bir ailenin hikayesinin içinde olduğumuz bu oyunda ailenin korku dolu geçmişini daha iyi öğreniyoruz. Westeros’un hükümdarlığında yaşanan savaşlardan payını alan bu ailenin farklı üyelerini kontrol ederek içerisinde bulunduğumuz durumdan bir çıkış yolu bulmaya çalışıyoruz.


Ekran Görüntüleri
  • android_game-of-thrones.png
  • android_game-of-thrones.jpg
  • android_game-of-thrones_1.jpg
  • android_game-of-thrones_2.jpg
  • android_game-of-thrones_3.jpg