escort istanbul

Digitürk Play Mobil Uygulaması
- Reklamlar -- Reklamlar -

Digitürk Play Mobil Uygulaması

Ekleyen: Güncelleme: 10 Mayıs 2016
- reklam -

Digitürk Play Mobil Uygulaması iPhone ve iPad


Digitürk Play mobil uygulaması ile Dilediğin Yerde İzle seçeneği artık iPhone ve iPad'lerde.!

Digitürk Play Uygulaması ile nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, La Liga, İngiltere Premier Ligi, Fransa ve Brezilya Ligi ile beraber Turkish Airlines Euroleague ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece DigitürkPlay Mobil'de. Mobil cihazlardan izlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden iOs işletim sistemli iPhone ve iPad’inden maçları canlı izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 70’den fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:
- Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
- Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
- Uygulama üzerinden Spor Toto Süper Lig ve Beko Basketbol Ligi’ne ait tek maç satışı yapılmaktadır. Önce canlı yayını deneyebilir, ardından uygulama içerisinden dilediğiniz maçı satın alabilirsiniz. Diğer içerikleri izlemek için Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Sinema veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri iPhone ve iPad’inizden izleyebilirsiniz.
- Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
- Sıkça sorulan sorular için http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

2.0 Sürümündeki Yenilikler

Digiturk Play uygulaması şimdi çok daha zengin içerik ile karşında!

Artık canlı spor heyecanının yanında film, dizi, belgesel ve Canlı TV keyfi de cebinde! Yenilenen Digiturk Play uygulaması ile en popüler TV kanallar, kaçırdığın ya da yeniden izlemek istediğin diziler, yüzlerce film yüksek görüntü kalitesiyle sen neredeysen orada!


Digitürk Play Mobil Uygulaması Android


Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı Digitürk Android mobil uygulaması ile hep yanında. Spor Toto Süper Lig, La Liga, İngiltere Premier Ligi, Fransa ve Brezilya Ligi ile beraber Turkish Airlines Euroleague ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digitürk Play Android Uygulaması'nda. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletten maçları canlı Digitürk Play uygulamasında izleyebilirsin.

Android mobil cihazına Digitürk Play mobili yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 70’den fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da yenilenen Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:

* Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
* Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
* Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Sinema veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Android telefon ve tabletten izleyebilirsiniz.
* Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
* Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
3.0 Sürümündeki Yenilikler
Digiturk Play uygulaması şimdi çok daha zengin içerik ile karşında!
Artık canlı spor heyecanının yanında film, dizi, belgesel ve Canlı TV keyfi de cebinde! Yenilenen Digiturk Play uygulaması ile en popüler TV kanallar, kaçırdığın ya da yeniden izlemek istediğin diziler, yüzlerce film yüksek görüntü kalitesiyle sen neredeysen orada.


Ekran Görüntüleri
 • android_digiturk-play_0.jpg
 • android_digiturk-play_1.jpg
 • android_digiturk-play_2.jpg
 • android_digiturk-play_3.jpg
 • android_digiturk-play_4.jpg
 • android_digiturk-play_5.jpg
 • android_digiturk-play_6.jpg
 • android_digiturk-play_7.jpg
 • ios_digiturk-play_0.jpg
 • ios_digiturk-play_1.jpg
 • ios_digiturk-play_2.jpg
 • ios_digiturk-play_3.jpg
 • ios_digiturk-play_4.jpg
 • ios_digiturk-play_5.jpg