escort istanbul

Clash of Kings
- Reklamlar -- Reklamlar -

Clash of Kings, kendi imparatorluğunuzun temellerini atıp daha sonrasında 7 farklı krallığı da kontrolünüz altına almanız gereken bir oyundur.

Ekleyen: Güncelleme: 23 Ocak 2016
- reklam -

Clash of Kings iPhone ve iPad


Gerçek zamanlı eğlenceli ve strateji geliştirerek savaşlara dahil olacağınız bir iPad ve iPhone oyunu olan Clash of Kings, kendi imparatorluğunuzun temellerini atıp daha sonrasında 7 farklı krallığı da kontrolünüz altına almanız gereken bir oyun. Ücretsiz olarak indirip istediğiniz zaman iOS işletim sistemli telefon veya tabletinizden oynayabileceğiniz Clash of Kings gerçekten güzel bir deneyim yaşattırıyor. Oyunda bir çok krallık yer almasına rağmen sadece bir kral bulunuyor eğer bu kral siz olmak istiyorsanız oyunu tüm dikkatinizi vererek ve uzun bir süre ayırarak oynamanız gerekiyor. Şarjınız az olduğu durumlarda oyunu daha sonra oynamanız sizin için daha iyi olacaktır bunu da eklemeden geçmeyelim.


Clash of Kings Android


Clash of Kings’in özellikle gerçek zamanlı strateji oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Strateji severlerinde elinden düşüremeyeceği oyunu, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletinize ücretsiz olarak indirip, kurabilirsiniz. Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğini tekrar hatırlattıktan sonra oyunun amacı olan yedi fantastik krallığı kontrol etme idealine ulaşabilmek için çalışmalarımıza başlıyor ve ilk ordumuzu kuruyoruz. Ordumuzla beraber gelişen ve büyüyen imparatorluğumuzu geliştirirken karşımıza birçok problem çıksa da bunları birer birer aşmamız gerekiyor. Androidli akıllı telefon ve tabletlerinizde oynadığınız bu oyunda PVP savaşlara da katılabiliyor ve farklı rakiplerle kozlarınızı paylaşabiliyorsunuz.


Ekran Görüntüleri
  • ios_clash-of-kings-60128-63.jpg
  • ios_clash-of-kings-60128-411.jpg
  • ios_clash-of-kings-60128-3.jpg
  • ios_clash-of-kings-60128-86.jpg
  • android_clash-of-kings-53740-2295.jpg
  • android_clash-of-kings-53740-332.jpg
  • android_clash-of-kings-53740-.jpg
  • android_clash-of-kings-53740-13.jpg