escort istanbul

Borsa Cepte
- Reklamlar -- Reklamlar -

Yapı Kredi Yatırım'ın müşterileri için hazırladığı mobil şubenin Android ve iPhone uygulaması

Ekleyen: Güncelleme: 14 Ocak 2018
- reklam -

Borsa Cepte iPhone ve iPad


Borsa Cepte iOs sürümü, Yapı Kredi Yatırım’ın ulusal ve uluslararası piyasada alım satım yapılan, piyasaların takip edildiği, uzman analizleri, video yorum ve al-sat önerilerinin bulunduğu iPhone uygulamasıdır.

Online Analist şifresi ile giriş yapıldığında anlık olarak piyasa verilerini takip edebilirsiniz.
“Sayfam” bölümünde kendi oluşturacağınız hisselerden ve menkul kıymetlerden oluşan size özel takip listenizi oluşturabilirsiniz. İlgili hisse üzerine tıkladığınızda detay, grafik ve ilişkili haberlere ulaşabilir, fiyat alarmı kurabilirsiniz. Hisse yanında yer alan Borsa Cepte görseline tıkladığınızda ise alım-satım ekranlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
“Piyasalar” bölümünde BİST, En çok düşen ve yükselen hisse senetleri, Dünya Endeksleri, serbest piyasa döviz, Pariteler, TC Merkez Bankası kurları, BİST bono piyasası verileri, Eurobondlar ve spot piyasaları takip edebilirsiniz.
“Araştırma” bölümünde Dünya ve Türkiye piyasalarına ait en son haberlere gerçek zamanlı olarak kolayca ulaşıp takip edebilirsiniz. Uzman ve analistlerimizin hazırladığı araştırma raporları ve teknik al-sat’a ulaşabilirsiniz.
“Borsa Cepte” bölümünde hisse ve VIOP portföyünüzü, bakiyenizi görüntüleyebilir, alım-satım emri verebilir, daha önce verilen emirler üzerinde değişiklik ve iptal yapabilir, zincir emir bağlayabilirsiniz.
Bu bölümden işlem yapabilmek için Online Analist şifresiyle giriş yapmanız gerekmektedir.
“Tradebox” bölümünde uluslararası birçok borsada; hisse senedi ve vadeli işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçek zamanlı piyasa verileriyle ile gerçekleştirebilirsiniz.


Borsa Cepte Android


Borsa Cepte Android ile mobil erişiminizin olduğu her yerden portföyünüze ulaşıp gerçek zamanlı olarak işlem yapabilir; hisse senedi ve viop verilerini, piyasalardaki son gelişmelerle birlikte takip edebilirsiniz.

Borsacepte ile hisse senedi, VIOP ve Tradebox hesaplarınızda işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın widget özelliğini kullanarak, cihazınızın ana ekranında kendi seçeceğiniz, güncelleme sıklığını belirleyebileceğiniz kıymetlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.

“Sayfam” bölümünde, kendi seçeceğiniz menkul kıymet  takip listenizi oluşturabilirsiniz. Takip listenizdeki  menkul kıymetlerin detay,  grafik ve ilişkili haberlerine ulaşabilir, fiyat ve haber alarmı kurabilirsiniz.

“Piyasalar” bölümünde, BIST, VİOP, En çok düşen ve yükselen hisse senetleri, Dünya Endeksleri, serbest piyasa döviz, Pariteler, TC Merkez Bankası kurları, bono piyasası verileri, Euro bondlar, spot piyasaları  ve o gün açıklanacak ekonomik verilerin olduğu Ekonomik Takvimi bulabilirsiniz. 

“Haberler” bölümünde, kategorilendirilmiş piyasa ve dünya haberlerini, uzman ve analistlerimizin hazırladıkları periyodik raporları ve o gün açıklanacak ekonomik verilerin olduğu Ekonomik Takvimi yer almaktadır. Ayrıca beklediğiniz ekonomik veri açıkladığında size bildirmesi için takviminize hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.

“Borsa cepte” bölümünde, hisse ve VIOP  portföyünüzü, bakiyenizi  görüntüleyebilir,alım-satım emri verebilir, daha önce verilen emirler üzerinde değişiklik ve iptal yapabilir, zincir emir bağlayabilirsiniz. Alım satım ayarlarınızı kaydederek  daha hızlı emir verebilmek için kişisel ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu bölümden işlem yapabilmek için Online Analist şifresiyle  giriş yapmanız gerekmektedir.

“Tradebox” bölümünde uluslararası birçok borsada; hisse senedi ve vadeli işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçek zamanlı piyasa verileriyle TradeBoX’ın mobil uygulaması aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. TradeBox, dünya piyasalarına tek bir platform üzerinden ulaşarak korunma, arbitraj ya da trade amaçlı işlem yapmak isteyen bireysel ve kurumsal tüm yatırımcıların kullanabileceği işlem kanalıdır.


Ekran Görüntüleri