escort istanbul

Boomerang Mini Video Yapma Uygulaması
- Reklamlar -- Reklamlar -

Instagram ekibinden mükemmel bir mini video yapma uygulaması Boomerang.

Ekleyen: Güncelleme: 8 Mayıs 2016
- reklam -

Boomerang Mini Video Yapma Uygulaması iPhone ve iPad


Instagram ekibinin piyasaya yeni sürdüğü, mükemmel bir mini video yapma uygulaması Boomerang'ı hemen iOs işletim sistemli iPhone ve iPadine indir ve mini video yapmanın kolaylığı gör. ister iPhone istersen de iPad'ine Bumerang ücretsiz indir. Seçim senin, Boomerang 10 sn.'lik mini video akımının en popüler video yapma uygulamalarından biri.


Boomerang Mini Video Yapma Uygulaması Android


Instagram ekibinden mükemmel bir mini video yapma uygulaması Boomerang, sıradan anları eğlenceli ve beklenmedik hale getirecek mini videolar yapmanızı sağlar. Boomerang indirin ve android cihazında ileri ve geri bir döngüde gösterilen büyüleyici mini videolar oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Hareket eden bir şey (veya bir kişi!) bulun ya da öne bakan kameraya geçerek bir selfie videosu oluşturun. Bumerang uygulamasında sadece tek bir düğme vardır. Buna bir kez dokunduğunuzda gerisini Boomerang halleder: üst üste 10 fotoğraf çeker ve bunları hoş bir mini videoya dönüştürür. Videonuzu uygulamanın içinden Facebook'ta ve Instagram'da paylaşın veya sonradan paylaşmak için film rulonuza kaydedin.

Boomerang Uygulamasının Özellikleri

* Ön ve arka kameraları kullanarak hayatınızın ve kendinizin mini videolarını çekin.
* İndirin ve hemen çekmeye başlayın. Kaydolmak ya da hesap gerekmez.
* Sadece tek bir düğme var! Uygulama 10 fotoğraf çeker ve bunları birbirlerine ekler, videoyu hızlandırır ve ileri ve geri bir döngüde gösterir.
* Videolarınızı uygulamanın içinden Instagram'da ve Facebook'ta paylaşın veya sonradan film rulonuzdan paylaşın.


Boomerang Mini Video Yapma Uygulaması Windows Phone


Hızlı mini video yapma uygulaması Boomerang'ı windows phonelarınıza da indirebilirsiniz. Hem de ücretsiz. Hemen Bumerang indir.


Ekran Görüntüleri
  • android_instagramdan-boomerang_0.jpg
  • android_instagramdan-boomerang_1.jpg
  • android_instagramdan-boomerang_2.jpg
  • boomerang_video_uygulamasi_instagram