escort istanbul

Bedava sohbet odaları
- Reklamlar -- Reklamlar -

Quran Touch uygulamasını iPhone ve iPad cihazınızda kullanarak yüce kutsal kitabımız olan Kur'an-ı Kerim dinleyebilirsiniz.

Ekleyen: Güncelleme: 20 Şubat 2018
- reklam -

Bedava sohbet odaları iPhone ve iPadiOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış olan Quran Touch uygulamsı sayesinde ayet çevirisine ulaşabilir ve Kur'an-ı Kerim'i ezbereyebilirsiniz. 

Kur'an-ı Kerim'i ezberlemeniz için hazırlanmış olan uygulamanın katılımcıları günden güne büyüyor. Bu topluluğa katılmak için dilerseniz Facebook hesabınız üzerinden bağlanabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızın da hangi cüzde olduğunu öğrenebilirsiniz. 

Ayet ayet ayarlanabilen Quran Touch uygulaması 10 tercüme bulundurmakadır. 

Hatimler arasında yer almak istiyorsanız ve iOS cihazınızda Kur'an ı Kerim okumak istiyorsanız Quran Touch uygulamasını denemelisiniz. 
Bedava sohbet odaları AndroidAndroid için hazırlanmış ney sevenler için oldukça başarılı bir uygulamadır. Ney'in o huzurlu dünyasına gitmek isteyen Android kullanıcıları için hazırlanmış olan En Güzel Ney Zil Sesleri uygulamasıyla cihazınızın zil sesini değiştirebilir dilerseniz de yalnızca Ney sesini dinleyebilirsiniz. 

Dinlencidiri ve güzel seslerin o eşsiz dünyasına gitmek istiyorsanız Android cihazınızda En Güzel Ney Zil Sesleri uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

Uygulama içerisinde yer alan bazı sesler:
Aşk-ı Derun
- Ya Allah
- Elif
- Cendere Ney
- Ney Sakin
- Güzellik
- Kabulleniş
- Öyle Bir Zaman
- Zikir
- Demedim mi?
- Hüzün
- Hu Allah
- Yedi Karanfil
- Uyan Ey Gözlerim
- Kurtlar Vadisi pusu
- ilahi ve ezgi vb.
Ekran Görüntüleri
  • ios_quran-touch.jpeg
  • ios_quran-touch_1.jpeg
  • ios_quran-touch_2.jpeg
  • ios_quran-touch_3.jpeg