escort istanbul

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması
- Reklamlar -- Reklamlar -

Rasgele görüntülü sohbet uygulaması olan Azar indir cepten görüntülü chat yap. Ücretsiz görüntülü sohbet ve chat uygulaması Azar ile yeni arkadaşlar edin.

Ekleyen: Güncelleme: 16 Mayıs 2016
- reklam -

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması iPhone ve iPad


iPhone ve iPad görüntülü sohbet ve chat uygulamaları içerisinde en popülerlerinden olan Azar görüntülü sohbet uygulaması ile video chat yapmak çok eğlenceli.

Azar görüntülü sohbet iPhone ve iPad uygulaması

Tüm dünyadan 130 farklı ülkeden arkadaş edinebileceğin milyonlarca insan Azar Sohbet Uygulaması'nda seni bekliyor. Görüntülü ve videolu chat yaparak yeni arkadaşlar edinmek Azar iPhone ve iPad uygulaması ile artık çok kolay. Tek parmak kaydırma hareketi ile karşına gelen kişiyi beğenmediysen değiştirme özelliği Azar sohbet uygulamasında. Hemen tamamen ücretsiz Azar görüntülü sohbet uygulaması indir ve yeni arkadaş bulmanın ne kadar kolay olduğunu gör. Görüntülü sohbet ederken yeni arkadaşlıklara kapı açmak herkesin isteyeceği bir durum olurdu. Hayal olarak nitelendirilebilecek bu durum iOS platformunda yerini alan Azar uygulaması sayesinde gerçek oldu. iPhone ve iPad’lerinizde kullanabileceğiniz ve dünyanın her tarafından insanlarla tanışıp görüşebileceğiniz bu iphone arkadaşlık uygulaması sayesinde yeni ve eğlenceli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarından biri olarak kabul edebileceğimiz Azar uygulaması yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmanın en basit yolu olarak nitelendirilebilir. Farklı insanlarla hiçbir ücret ödemeden ücretsiz olarak sohbet edebileceğiniz Azar sayesinde yaptığınız görüşmelere efekt ve filtreler ekleyebiliyorsunuz, bu sayede daha güzel gözüküp karşınızdakini etkilemeniz de münkün.


Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Android


Android Telefon ve tabletler için hazırlanmış görüntülü sohbet uygulaması olan Azar indir ve bir yandan videolu sohbet ederken bir yandan da kendine tüm dünyadan yeni arkadaşlar bul. Android görüntülü sohebt uygulamarı içerisinde en popüler videolu chat uygulaması olan Azar görüntülü sohbet uygulaması tüm android cihazlar için üretilmiştir. Hemen Azar Android indir ve eğlenceli arkadaşlar edin. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen görüntülü konuşma hizmetinin en kullanışlı uygulaması olan Azar sayesinde Android işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak istediğiniz kadar istediğiniz kişiyle görüntülü konuşma gerçekleştirip, yeni arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Şık ve modern arayüzü ile çok rahat olarak kullanabileceğiniz bu uygulamada bir görüşmeden çıkıp diğerine geçmek için tek yapmanız gereken ekranın bir yanından bir yanına parmağınızı kaydırmak. Yeni kişilerle tanışıp arkadaşlıklar kurmanıza imkan tanıyan bu program yabancı dilinizin gelişmesine de katkı sağlayabilir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta karşınıza çıkan insanların rastgele geldiğidir.


Ekran Görüntüleri
  • android_azar.png
  • android_azar_1.png
  • android_azar_2.png
  • android_azar_3.png
  • android_azar_4.png