escort istanbul

Allianz’ım Mobil Uygulama
- Reklamlar -- Reklamlar -

Allianz'ım Mobil Sigortacılık Uygulaması ile Allianz Sigorta müşterileri kendilerine sunulan birçok özellik ve avantaja tek tuşla ulaşabilecekler

Ekleyen: Güncelleme: 9 Eylül 2017
- reklam -

Allianz’ım Mobil Uygulama iPhone ve iPad


Allianz Sigorta'nın müşterilerine özel yayınladığı ve tüm iOs işletim sistemli iPhone ve iPad'lere indirilebilen Allianz'ım uygulamasında birçok avantaj ve detay Allianz müşterilerini bekliyor. Allianz'ım uygulamasını iPhone veya iPad'lere indirerek : - Acil durumlarda tek bir tuş ile ambulans, yol yardım, çağrı merkezi gibi kanallara hızlıca ulaşabilirsiniz. -Sağlık hattını ara, anlaşmalı sağlık kurumu bul gibi sağlıkla ilgili ihtiyacınız olan detaylar Allianz'ım uygulamasında. - Allianz Türkiye kapsamında tüm poliçeleri, ödemeleri, hasar ve sağlık tazminat detaylarını ve süreçlerini takip edebilirsiniz. - Birikimlerinizi ve bunlara ilişkin alt detayları ihtiyaçlar bazında inceleyebilirsiniz. Not : "Sürüşümü Değerlendir" fonksiyonunun kullanımı, uygulamanın arka planda veya ekran kilitli olduğunda GPS verisini kullanmasına izin verir. *Arka planda devam eden GPS kullanımı pil ömrünüzü tüketebilir.


Allianz’ım Mobil Uygulama Android


Android işletim sistemli mobil telefon ve tabletlerinize indirip kullanabileceğiniz Allianz'ım uygulaması ile poliçelerle ilgili tüm detaylara ulaşabileceğiniz gibi ambulans çağırma, yol yardım ve çağrı merkezi gibi Allianz kanallarına hızlı ulaşım da Allianz'ım uygulamasında yer alıyor. Allianz'ım uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek : - Acil durumlarda tek bir tuş ile ambulans, yol yardım, çağrı merkezi gibi kanallara hızlıca ulaşabilirsiniz. - Allianz Türkiye kapsamında tüm poliçeleri, ödemeleri, hasar ve sağlık tazminat detaylarını ve süreçlerini takip edebilirsiniz. - Birikimlerinizi ve bunlara ilişkin alt detayları ihtiyaçlar bazında inceleyebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri
  • android_allianzim_0.jpg
  • android_allianzim_1.jpg
  • android_allianzim_2.jpg
  • android_allianzim_3.jpg
  • Allianzim-mobil-uygulama